فروش سیسیکم | خرید سیسیکم | تمدید اکانت رسیور cccam

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!

سیسیکم cccam 4k

فوتبال یورو 2020 روی ماهواره Hotbird بصورت رایگان در Rai 4K

Euro 2020 football on Hotbird satellite for free in Rai 4K

سیسیکم cccam 4k

فروش سیسیکم کانال های فورکی ,اکانت سیسیکم فورکی در هاتبرد ,بازگشای لیست کانالهای 4k در هاتبرد,سیسیکم فورکی,سیسیکم 4k ,سوپر سیسیکم اولین مرجع فروش سیسیکم کانال های فورکی در ایران

فروش اکانت Sky Italia

مسابقات قهرمانی به تعویق افتاده فوتبال یورو 2020 با وضوح Ultra HD با فرمت 4K از ماهواره Hotbird پخش می شود. حقوق کلیه انتقال ها برای بازار ایتالیا توسط اپراتور تلویزیون پولی Sky Italia محفوظ است. برخی از مسابقات در کانال Rai 4K رایگان خواهد بود.

پخش کننده عمومی ایتالیا Rai حقوق 27 مسابقه از 51 مسابقه فوتبال اروپا را که از 11 ژوئن 2021 آغاز می شود ، به دست آورده است. مشتریان پلت فرم ماهواره ای TivúSat ایتالیا می توانند از مجموع 27 مسابقه را در کانال Rai 4K ماهواره Hotbird 13E مشاهده کنند.

مسابقات مربوط به ME 2020 توسط Rai در برنامه Rai 4K و همچنین در رزولوشن HD و SD در ایستگاه های Rai1 HD و Rai1 پخش خواهد شد.

سیسیکم

برای بینندگان تلویزیون در ایتالیا ، این انگیزه دیگری برای دستیابی به سرویس DTH TivúSat خواهد بود – این گزینه جایگزینی برای پخش زمینی است ، جایی که Rai قهرمانی فوتبال را فقط در وضوح HD در سراسر کشور پخش می کند.

شایان ذکر است که تلویزیون عمومی آلمان ARD و ZDF قصد پخش یورو 2020 را با کیفیت 4K ندارند. سیگنال FTA در Astra 19.2E باعث پخش بینندگان فقط به صورت HD می شود.

مولتی سیسیکم

قدرتمندترین سیسیکم ایران

ضربه بزنید
1
سوالی داشتید از پشتیبانی بپرسید !
سلام !
خرید ها از سایت بصورت کاملا انلاین است پس از خرید یک نسحه از اکانت همراه با اموزش نمایش میشود و یک نسخه دیگر ایمیل میشود
بازم سوالی داشتید پیغام بگذارید
Powered by