فروش سیسیکم | خرید سیسیکم | تمدید اکانت رسیور cccam

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!

خرید اکانت Eurosport

خرید اکانت Eurosport , خرید سیسیکم کانال یورو اسپورت , فرکانس یورو اسپورت

کناره گیری MediaPro و Eurosport از بازار حقوقی لیگ سری A

MediaPro and Eurosport withdraw from Serie A legal market

12.02.2021
پخش کننده های MediaPro و Eurosport از رقابت برای کسب حقوق کالچیو در ایتالیا برای سه فصل آینده انصراف دادند. این کناره گیری از آن رو است که سری A , پیشنهاد گروه اسپانیایی Mediapro را برای حقوق تلویزیونی لیگ ایتالیا برای دوره 2021-2024 رد کرد.

اکنون رقابت بین Sky و DAZN ادامه دارد پیشنهاد Sky برای 750 میلیون یورو برای دریافت حقوق لیگ ، در حالی که DAZN با پیشنهاد 840 میلیون ادامه دارد.

کناره گیری MediaPro پس از آن که لیگ ایتالیا پیشنهاد آن را رد کرد ، ارتباط نزدیکی با عدم موفقیت در بازار فرانسه برای کسب لیگ برتر فرانسه از طریق کانال های خود به نام TeleFoot دارد. این دومین بار است که سری A پیشنهاد Mediapro را پس از رد پیشنهاد این گروه برای فصل های 2018-2021 رد می کند. این به معنای عقب نشینی بیشتر پس از خروج اخیر از بازار حقوق فوتبال فرانسه و درگیری با اپراتور های تلویزیونی برای لالیگای اسپانیا به منظور کاهش هزینه اشتراک می باشد.

علاوه بر این گزارش شده است که لیگ ایتالیا سری A ، به سختی تلاش می کند تا در خاورمیانه به توافق برسد تا به طور مستقل حقوق لیگ ایتالیا را از حوزه MENA بازاریابی کند ، اما تحت فشار شدید حامل فعلی ، که تهدید می کند از رقابت برای حقوق در فصل های آینده خارج خواهد شد ، باعث می شود لیگ شریک اصلی خود را در بازاریابی و گسترش محصول لیگ ایتالیا از دست بدهد.

مولتی سیسیکم

قدرتمندترین سیسیکم ایران

ضربه بزنید
1
سوالی داشتید از پشتیبانی بپرسید !
سلام !
خرید ها از سایت بصورت کاملا انلاین است پس از خرید یک نسحه از اکانت همراه با اموزش نمایش میشود و یک نسخه دیگر ایمیل میشود
بازم سوالی داشتید پیغام بگذارید
Powered by